reklama

reklama

/>

”Rodzinne wakacje z dziećmi przy grillu i muzyce” z policją

W niedzielę funkcjonariuszka buskiej komendy uczestniczyła w festynie rodzinnym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Warszawka w Komorowie.Głównym celem jaki przyświecał mundurowej było propagowanie bezpiecznych zachowań zarówno na drodze jak i w domu podczas trwających wakacji.

Policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju uczestniczyła w festynie rodzinnym pn” Rodzinne wakacje z dziećmi przy grillu i muzyce” zorganizowanym przed Stowarzyszenie Warszawka z Komorowa. Impreza była okazją do spotkania mundurowej z mieszkańcami gminy Pacanów i poruszenia w rozmowie z nimi zagadnień dotyczących ich bezpieczeństwa jako użytkowników dróg. Policjantka mówiła również o kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo …. nad wodą”. Przypomniała dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy będą wypoczywać nad wodą o zasadach bezpieczeństwa i rozsądku podczas letniego wypoczynku.

W dalszej części spotkania wspólnie z dziećmi mł. asp. Justyna Konopka przypomniała najważniejsze znaki drogowe. Każde dziecko mogło również zweryfikować swoje umiejętności podczas jazdy na rowerze i pokonać specjalnie na tę okazję przygotowany tor przeszkód.

Na koniec spotkania każdy uczestnik zarówno duży jak i mały mógł zobaczyć z bliska policyjny radiowóz, wejść do środka włączyć sygnały dźwiękowe oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z policjantką. Milusińscy, aby być widoczni na drogach otrzymali od mundurowej elementy odblaskowe. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony dzieci jak i dorosłych.

Źródło: KPP Busko-Zdrój

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •