reklama

reklama

/>

Trzy rozbite auta na parkingu przy ulicy Karbońskiej. Sprawca uciekł

Trzy rozbite auta na parkingu przy ulicy Karbońskiej. Sprawca uciekł

Ślisko i niebezpiecznie było na świętokrzyskich drogach.  W powiecie kieleckim gołoledź, a także  nierozwaga kierowców były przyczyną ponad trzydziestu stłuczek i kolizji.  Do groźnego zdarzenia doszło w niedzielę na kieleckich Ślichowicach. Kierujący srebrnym BMW staranował trzy zaparkowane auta. Policja już wie kto jest właścicielem samochodu.

Ulica Karbońska w Kielcach. Na drogach ślisko i niebezpiecznie. W niedzielę około godziny 21, kierujący srebrnym BMW staranował trzy zaparkowane auta.  Sprawca  uciekł. Służby o zdarzeniu poinformował świadek, który podał markę, kolor, a także prawdopodobny numer rejestracyjny samochodu. Policja już wie kto jest jego właścicielem.

- Policjanci, którzy przyjechali ustalili, że to miejsce jest monitorowane, jak i z dużym prawdopodobieństwem numer rejestracyjny i markę samochodu, nadal prowadzimy czynności w celu ustalenia, kto kierował tym pojazdem – mówi sierż. szt. Karol Macek, Komenda Miejska Policji w Kielcach.  

Właściciel auta uczestniczącego w kolizji ma obowiązek poinformować policję kto w tym czasie prowadził pojazd. Kierującemu za spowodowanie szkód  grozi  kara grzywny, właściciele uszkodzonych aut mogą domagać się od niego zwrotu kosztów naprawy, ale to nie koniec konsekwencji dla sprawcy kolizji.

- Kierujący nie sprawdził czy komuś nie stała się krzywda, dlatego w tym przypadku możemy mówić nawet o zatrzymaniu prawa jazdy, oczywiście decyzje w tej sprawie podejmie sąd – mówi sierż. szt. Karol Macek, Komenda Miejska Policji w Kielcach.  

 W niedzielny wieczór na drogach w całym regionie padał marznący deszcz. Od godziny 18.00 w niedzielę do godziny 11.00 w poniedziałek w powiecie kieleckim doszło do 34 stłuczek i kolizji. Policja apeluje o rozsądek za kierownicą i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •