reklama

reklama

/>

Kobiety przedsiębiorcze znów w akcji!

Kobiety przedsiębiorcze znów w akcji!

Potrafią zarządzać firmą i pracownikami, nastawiają się nie tylko na sukces ale też na pomoc sobie nawzajem. Kobiety ze świętokrzyskiego Klubu WE CAN, w środę organizują kolejne spotkanie dla przedsiębiorczych pań.

W województwie świętokrzyskim przedsiębiorcze kobiety rosną w siłą, dzieje się tak również dlatego, że dzielą się nią między sobą. Wymiana doświadczeń życiowych i zawodowych pozwala na poszerzanie perspektyw również tych związanych z biznesem. Członkinie klubu WECAN spotykają się cyklicznie ustalając formę i cel warsztatów podczas których motywują się do działania i rozwoju - mówi Anna Kibortt – WECAN Women's Business Club. 

Każda z pań założyła działalność gospodarczą tak aby pasja mogła stać się formą zarobku. Podczas oficjalnych spotkań kobiety organizują prelekcje, mowy motywacyjne, czasem przedstawiają po prostu swoje życiowe historie. Już 7 marca w Kielcach kolejna okazja do wymiany doświadczeń.

W hotelu Tęczowy Młyn w Kielcach o godzinie 17:30 odbędą się Mini-Targi dla przedsiębiorczych kobiet. Będą dotyczyć 3 tematów, takich jak zdrowie, uroda i medycyna. Zapraszamy na prelekcje, stoiska, na których będzie można kupić fantastyczne wyroby i produkty od naszych członkiń: kosmetyki, oleje, pachnące mydełka i wiele innych - zapowiada Katarzyna Kaleta - WECAN Women's Business Club.

Środowe spotkanie kobiet z klubu WECAN uświetni pokaz mody kieleckiej projektantki Ewy Łukawskiej.

Będą to ubrania z kolekcji wiosennej, zwiewne, naturalne materiały, liczę na opinię kobiet na ich podpowiedzi co do moich projektów - tłumaczy Ewa Łukawska - WECAN Women's Business Club. 

Kobiety z Klubu WECAN działają lokalnie. Ich firmy nie są wielkimi koncernami, wręcz przeciwnie to małe przedsiębiorstwa z pomysłem, który rynek z powodzeniem przyjął. Do przedsiębiorczych pań wciąż można dołączyć, szczegóły na oficjalnym profilu klubu na facebooku.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •