reklama

reklama

/>

Aplikacja "Naprawmy Kielce" gotowa do działania

Aplikacja "Naprawmy Kielce" gotowa do działania

Aplikację która umożliwia mieszkańcom Kielc szybkie zgłoszenie nieprawidłowości, takich jak choćby dziura w asfalcie, porzucone zwierzęta, czy uszkodzony przystanek przygotowało Stowarzyszenie Czas na Kielce. Póki co system obsługiwany jest przez samych twórców, jednak to właśnie oni podkreślają, że powinien trafić pod jurysdykcję kieleckiego urzędu miasta.

Stowarzyszenie Czas na Kielce uruchamia system zgłaszania potrzeb obywatelskich o nazwie ”Naprawmy Kielce”. Podstawą jego działania jest aplikacja mobilna dla mieszkańców. Dzięki niej każdy będzie miał możliwość zgłoszenia nieprawidłowości, które staną mu na drodze, może być to dziura w asfalcie, porzucone śmieci, uszkodzony przystanek czy niedziałające światła - informuje Krzysztof Adamczyk ze Stowarzyszenia Czas na Kielce. 
Strona internetowa naprawmykielce.pl już działa, choć jej twórcy docelowo chcieliby oddać ją przedstawicielom urzędu miasta Kielce, aby Ci szybko i sprawnie mogli reagować na potrzeby mieszkańców. Podobny system działa już w Starachowicach i Bielinach. Jak na razie administratorem strony internetowej „Naprawmy Kielce” i mobilnej aplikacji jest Stowarzyszenie Czas na Kielce. Jego przedstawiciele informują o zgłoszeniach kieleckich radnych i odpowiednie służby porządkowe. 

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •