reklama

reklama

/>

Piłkarze i kibice Korony Kielce jako Mikołaje w kieleckim szpitalu

Piłkarze i kibice Korony Kielce jako Mikołaje w kieleckim szpitalu

Piłkarze i kibice Korony Kielce odwiedzili dziś pacjentów Kliniki Chirurgii Dziecięcej, Urologii i Traumatologii oddziałów pediatrycznych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Ponad 20 pacjentów Kliniki Chirurgii Dziecięcej, Urologii i Traumatologii oddziałów pediatrycznych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach gościło nietypowych Mikołajów. Paczki ze słodyczami i gadżety typowo piłkarskie dla dzieci przekazali: Ośrodek Kibice Razem Korona Kielce i sami piłkarze Korony Kielce. 

Przedświąteczne akcje mikołajkowe to nie tylko radość dla dzieci, z możliwości obdarowania najmłodszych cieszą się sami piłkarze – twierdzi obrońca drużyny Krystian Miś.

Kilkadziesiąt paczek to tyle samo uradowanych dziecięcych twarzy, choć największy uśmiech wśród dzieci pojawiał się kiedy piłkarze zgodzili się na autografy i wspólne zdjęcia.

Mikołajki, Gwiazdka czy spontaniczne akcje charytatywne, które wiążą się z odwiedzinami znanych osób w szpitalu na stałe wpisały się w historię oddziałów pediatrycznych kieleckiego szpitala – przekonuje dr Przemysław Wolak – kierownik Kliniki Chirurgii Dziecięcej, Urologii i Traumatologii.

6 grudnia nie zapomniano też o pozostałych małych pacjentach oddziałów pediatrycznych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego, paczki przywieźli też wolontariusze z Fundacji Pomóżmy Marzeniom.

 

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •