reklama

reklama

/>

Młoda Prawica rozpoczęła działalność w województwie świętokrzyskim

Młoda Prawica rozpoczęła działalność w województwie świętokrzyskim

Młoda Prawica związana z porozumieniem Jarosława Gowina rozpoczęła działalność w regionie świętokrzyskim. - Chcemy przekonać młodych ludzi, że mogą mieć wpływ na to co się dzieje angażując się w działalność polityczną i społeczną – przekonywał Łukasz Kubka przewodniczący struktur stowarzyszenia w regionie.

- Nasze działania będą skupione również na organizacji tematycznych debat oraz spotkań z ekspertami. Przede wszystkim chcemy zaangażować się w kwestię młodzieżowej Rady Miasta w Kielcach, uważamy, że jest to bardzo ważna sprawa i ta rada musi powstać – mówi Łukasz Kubka przewodniczący Młodej Prawicy w regionie.

Naszą działalność opieramy na konserwatyzmie światopoglądowym i liberalizmie gospodarczym – podkreślił  Jan Strzeżek, szef ogólnopolskiej Młodej Prawicy. Do tej pory stowarzyszenie miało swoje struktury w kilku województwach teraz chce je rozwijać  nie tylko w Kielcach, ale także w całym regionie. W stowarzyszeniu działa obecnie trzydzieści osób.

- Nie ukrywam, że naszym zasadniczym celem jest wykształcenie młodych ludzi w ten sposób, aby mogli dobrze służyć Rzeczypospolitej. Jestem przekonany, że za rok w Kielcach Młoda Prawica będzie mieć co najmniej  jednego radnego, a całym kraju kilkunastu – mówi  Jan Strzeżek, szef Młodej Prawicy

W spotkaniu z działaczami Młodej Prawicy uczestniczył poseł Michał Cieślak,  prezes Porozumienia w województwie świętokrzyskim. Zapowiedział, że w najbliższy piątek, 8 grudnia w Kielcach odbędzie się konwencja regionalna partii.

- W czasie tej konwencji będziemy rozmawiać o przygotowaniach do wyborów samorządowych oraz podsumujemy konwencję krajową, która odbyła się w Warszawie – powiedział Michał Cieślak, poseł RP.

Udział w zjeździe regionalnym Porozumienia zapowiedzieli prezes ugrupowania wicepremier Jarosław Gowin oraz wicemarszałek Senatu Adam Bielan.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •