Bezpłatna mammografia w Pińczowie: Mammobus stanie przed budynkiem ośrodka zdrowia przy ulicy Podklasztornej w Pińczowie. Zbierali na mikołajkowe prezenty dla dzieci: W sobotę 18 listopada w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się koncert charytatywny "Zostań Pasażerowie na kole zapasowym: Funkcjonariusze drogówki zatrzymali dostawczego Volkswagena do rutynowej kontroli. Województwo i miasto wspólnie sprzedadzą działkę przy Langiewicza: Ponad dwa lata zastanawiano się co zrobić z dawną siedzibą szpitalika dziecięcego w Kielcach. Propozycji W Bodzentynie rozpoczęły się prace zabezpieczające ruiny dawnego Pałacu Biskupów Krakowskich: To już ostatni moment na uratowanie zabytku - twierdzą władze gminy. Udało się pozyskać na Plac rekreacyjny na osiedlu Dolna Kamienna ma swoją nazwę: 19 listopada na placu rekreacyjnym pomiędzy ulicami Franciszkańską i Rynek odbyła się uroczystość nadania imienia Antoniego Jędrzejów rolnictwem stoi: Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Jędrzejowie radni dyskutowali między innymi o stanie rolnictwa w Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej w Busku-Zdroju: Twórczość Mirka Breguły, współzałożyciela i lidera zespołu Universe, była treścią 10 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piosenki Pińczowskie „JA w kulTUrze” zakończone!: W piątek w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury uroczyście zakończono trwający 10 miesięcy projekt „JA w Reforma wprowadzona. Czekamy na efekty!: Było wiele niepewności i niepokojów. Do wprowadzenia reformy oświaty w Końskich gmina przygotowywała się bardzo Kukiz'15 przeciwny zmianom proponowanym przez PiS: „Jesteśmy przeciwko ograbianiu Polaków z biernego i czynnego prawa wyborczego” - mówią działacze Kukiz'15. Kilka Zbiórka darów dla dzieci z ośrodka w Winiarach. Kolejna akcja motocyklistów z Pińczowa: Na co dzień to twardziele, ich pasją są motocykle i wokół nich budują życie poza Rozpoczęto budowę nowego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju: Rozpoczęto budowę nowego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju. Placówka będzie połączona z Powiatowym Pasowanie na przedszkolaka: 17 listopada br. w Przedszkolu Samorządowym nr 2 we Włoszczowie, w grupie I "Stokrotki"  odbyła Dziewczęta w hali grały w piłkę nożną: 16 listopada w Szkole Podstawowej w Nagłowicach odbył się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt.

/>

10 lat Pucharu Posła Artura Gierady

10 lat Pucharu Posła Artura Gierady

W sobotę, już po raz 10. rozegrano w Kielcach turniej piłkarski pod patronatem posła Artura Gierady. W tym roku udział wzięło 12 drużyn. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowy puchar, a najlepszy zawodnik imprezy koszulkę z własnoręcznym podpisem Roberta Lewandowskiego.

Z roku na rok, w Kielcach organizowanych jest coraz więcej imprez dla amatorów piłki nożnej. Jedną z tych, które już na stałe wpisały się w kalendarz futbolowych wydarzeń w stolicy województwa świętokrzyskiego jest turniej o Puchar Posła Artura Gierady. W sobotę na boisku na Bocianku rozegrano już 10. jego edycję.

- Startowaliśmy jeszcze na hali. Potem były inne boiska w Kielcach, w Zagnańsku. Dziś to już 10. edycja - mówi Jaromir Kruk, współorganizator turnieju.

- Czuję się zaszczycony, że turniej któremu patronuję, organizowany jest już od tylu lat - przekonuje poseł Gierada.

W finale 10 edycji turnieju o Puchar Posła Artura Gierady spotkały się drużyny FC Renifer i Trofex. Mecz zakończył się remisem 2:2, więc o zwycięstwie zadecydowały karne. Te lepiej wykonywał pierwszy zespół, wygrywając 3:1. Na trzecim stopniu podium stanęły ex-aequo Ultimate Team oraz Osiemnastka. Królem strzelców i zarazem najlepszym zawodnikiem turnieju został Albert Kołodziej.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •