reklama

reklama

/>

Kielce

Wicemarszałkiem jednak Marek Bogusławski?

To już prawie pewne, Bartłomiej Dorywalski jednak nie wejdzie w skład nowego zarządu województwa świętokrzyskiego. Zastępcą Andrzeja Bętkowskiego ma zostać Marek Bogusławski. Nasz region, tak jak do tej pory, będzie miał także jednego, a nie, jak proponowała centrala Prawa i Sprawiedliwości, dwóch wicemarszałków.

Czytaj dalej...

Adam Jarubas żegna się z funkcją marszałka

„Zostawiamy województwo w dobrej kondycji i liczymy, że nasi następcy będą przynajmniej tak skuteczni jak my” mówił podczas wtorkowej konferencji Adam Jarubas. Marszałek województwa świętokrzyskiego, żegna się ze swoją funkcją po trzech kadencjach.

Czytaj dalej...

Jak poprawić kondycję naszej skóry?

Jak zadbać o naszą skórę? Jakie zabiegi najlepiej wykonać kiedy nie ma dużego nasłonecznienia? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w naszym materiale. Pani Jolanta Podsiadło z salonu Sekret Day Spa podpowie jak poprawić kondycję naszej skóry.

  • Dział: Kielce
  • Dodał:
Czytaj dalej...

Ważne tematy i ludzkie historie. Rozpoczął się NURT 2018

Prawda o nas samych i o naszej rzeczywistości w najnowszych obrazach polskich filmowców. W Kielcach rozpoczął się 24. Festiwal Form Dokumentalnych NURT. Widzowie zobaczą 46 filmów na dziewięciu pokazach konkursowych. NURT to także spotkania z twórcami, warsztaty i maraton wspomnień. Spotkanie z polskim dokumentem potrwa do piątku.

Czytaj dalej...

Bez koalicji w Radzie Miasta? Przynajmniej oficjalnie

Projekt Świętokrzyskie, w Radzie Miasta Kielce nie wejdzie w koalicję z Koalicją Obywatelską, ani tym bardziej z Prawem i Sprawiedliwością. Bogdan Wenta zaprasza jednak do wspólnego, prezydenckiego klubu, radnych z ugrupowań, które poparły go przed II turą. Konkretów brakuje również w kwestii nazwisk wiceprezydentów.

Czytaj dalej...

Ochrona przyrody, to też patriotyzm - Zapowiedź 6. odcinka programu "Droga do Niepodległości Szlakiem Świętokrzyskiej Przyrody"

Według Słownika Języka Polskiego PWN, patriota to człowiek kochający swoją ojczyznę. Człowiek gotowy do poświęceń dla niej. Bycie świadomym patriotą wiąże się ze znajomością historii swojego kraju, jego tradycji, kultury, tożsamości. Patriotyzm można jednak rozpatrywać wielowymiarowo. Jednym z jego rodzajów, jest patriotyzm ekologiczny. Podstawą, w tym przypadku, jest postrzeganie otaczającego nas świata, jako naszego domu.

  • Dział: Kielce
  • Dodał:
Czytaj dalej...

Teatr im. Stefana Żeromskiego z kolejną dotacją

Blisko 21 mln zł przekazał w czwartek marszałek województwa świętokrzyskiego, na przebudowę siedziby Teatru im. Stefana Żeromskiego. Prawie 80% tej kwoty stanowią środki Regionalnego Programu Operacyjnego. Całkowity koszt remontu kamienicy przy ul. Sienkiewicza, wyniesie ok. 70 mln zł.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •