reklama

reklama

/>

Wiadomości

W piątek Słuchobus zaparkował w Kielcach

Według najnowszych danych, aż 17 procent dorosłych ludzi w Polsce cierpi na problemy ze słuchem. Duża część nawet nie zdaje sobie sprawy z problemów, ponieważ nie kontroluje stanu swojego zdrowia regularnie. Z tego względu, już kolejny raz, w Kielcach stanął słuchobus, w którym można było bezpłatnie przeprowadzić badania.

Czytaj dalej...

Chodniki do remontu

Trzy miliony złotych. Tyle w tym roku będzie kosztować wymiana chodników w Kielcach. Część inwestycji już jest prowadzonych, część dopiero przed nami.

Czytaj dalej...

Przez kilka dni poznawali tajniki pracy dziennikarskiej, teraz sami tworzą filmowe relacje

Uczestnicy warsztatów medialnych odbywających się w ramach IV Wakacyjnego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!, wspólnie tworzą festiwalową gazetę, a także wybrane relacje i materiały związane z przeglądem. Tym razem młodzi ludzie z kamerą podglądali przebieg muzycznych warsztatów. Stworzyli krótki film, który chcemy Państwu zaprezentować.  

  • Dział: Kielce
  • Dodał:
Czytaj dalej...

Bezpieczny sierpień na drogach powiatu jędrzejowskiego

Podczas trwających od środy działań, policjanci reagują na wykroczenia i przestępstwa wpływające  na liczbę wypadków drogowych i ich ofiar. Mundurowi zwracają szczególną uwagę na nadmierną prędkość, wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych, wymuszanie pierwszeństwa przejazdu, niekorzystanie z pasów bezpieczeństwa przez wszystkich podróżujących samochodem, czy przewożenie dzieci niezgodnie z  przepisami (bez fotelików).

Czytaj dalej...

W moim ogrodzie…

Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie zawsze wiosną i latem zmienia się nie do poznania. Wszystko za sprawą wspaniałego ogrodu, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie starostwa. Ogród jest oczkiem w głowie wicestarosty Janusza Grabka.

Czytaj dalej...

Święto Wojska Polskiego w Kielcach

W środę 15 sierpnia obchodziliśmy Święto Wojska Polskiego. Kieleckie uroczystości zorganizowano na Placu Wolności. Jednym z odznaczonych był autor pomnika „Czwórki Legionowej”, 102-letni dziś Henryk Dłużewski.

  • Dział: Kielce
  • Dodał:
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •