reklama

reklama

/>

Wiadomości Świętokrzyskie

Korona gra w niedzielę z Lechem

Po dwóch wyjazdowych meczach, Korona wreszcie zagra wiosną przed własną publicznością. Do Kielc przyjeżdża Lech Poznań. Zapowiada się emocjonujące spotkanie. Co ciekawe, Żółto-czerwoni jeszcze nigdy nie przegrali w pierwszym spotkaniu w nowym roku na własnym stadionie.

Czytaj dalej...

Zagrali o Puchar Starosty Kieleckiego

I Mistrzostwa Powiatu Kieleckiego w Futsalu, odbyły się w niedzielę w hali sportowej w Masłowie. O Puchar Starosty rywalizowało 6 drużyn. W meczu finałowym najlepszym okazał się mistrz ligi futsalu z gminy Morawica - Tompawex Obice.


O Puchar Starosty rywalizowało 6 drużyn: Fighters Chmielnik, Delikatesy Centrum Radlin (gmina Górno), Tompawex Obice (gmina Morawica), Partizan Zagnańsk, Drewkom Kostomłoty (gmina Sitkówka - Nowiny). Drużyny biorące udział w turnieju to mistrzowie gminnych lig futsalu. Szóstym zespołem był Gas Monkey Team z Masłowa, który otrzymał tzw. dziką kartę. Imprezę zorganizowało Starostwo Powiatowe we współpracy z gminą Masłów.

- Chodzi o dobrą zabawę i promocję zdrowego stylu życia – podkreśla Michał Godowski, starosta kielecki.

Rozgrywki z trybun oglądali zawodnicy i trenerzy Korony Kielce. Jacek Kiełb, popularny "Ryba" tym razem stanął na bramce, młodzi zawodnicy nie mieli dla niego litości.

- Ja sam zaczynałem w takich ligach futsalowych, więc miło jest kibicować kolegom na takim turnieju - powiedział Jacek Kiełb, zawodnik Korony Kielce.

W meczach półfinałowych zmierzyły się: Drewkom Kostomłoty-Partizan Zagnańsk 4:2 i Gas Monkey Team z Masłowa-Tompawex Obice 1:5. W meczu o trzecie miejsce tryumfował Gas Monkey Team z Masłowa, pokonał Partizana Zagnańsk 7:5. W finale rozgrywek zmierzyły się Drewkom Kostomłoty i Tompawex Obice. Puchar Starosty Kieleckiego wywalczył mistrz ligi futsalu z gminy Morawica - Tompawex Obice, wygrywając 2:0.

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •